Eymir Gölü / Bahçeyayla / Çankaya / ANKARA

Eymir Gölü / Bahçeyayla / Çankaya / ANKARA

Eymir Gölü Bahçeyayla’da leziz kahvaltı sofralarına davet var…Yeni güne lezzetli bir başlangıç için arkadaşların ve sevdiklerinle bu sofralarda yerini al! Sevdiklerinle birlikte güne başlamak, muhteşem atmosferde kahvaltı keyfini paylaşmak isteyenler için mükemmel bir seçenek olan Bahçeyayala seni ve sevdiklerini bekliyor…

Doğayla ve sevdiklerinizle baş başa olduğunuzda kahvaltının bile tadını daha güzel alırsınız. Çünkü trafik, kalabalık, hava kirliliği, gürültü gibi lezzet algılarımızı kapatan olumsuz etkenler doğada bulunmaz. Şimdi, Eymir Gölü Bahçeyayla’da bambaşka bir kahvaltı deneyimine hazır ol.

Kahvaltıda Ne Var?


Serpme Kahvaltı – 50 TL. ( Kişi Başı )

Sahanda Tereyağlı Köy Yumurtası, Patates Kızartması, Sigara Böreği, Köy Taze Peyniri, Koyun Tulum Peyniri, Köy Peyniri, Köy Peyniri, Yeşil Alyanak Zeytin, El Kırması Yeşil Zeytin, Söğüş,
Köy Tereyağı, Gerçek Karakovan Balı, Köy Kaymak , Ev Yapımı Mevsimsel Marmelat, Ceviz Reçeli, Köy Üzüm Pekmezi, Kara Fırın Tahini, Günlük Taze Süt, Bazlama, Saç Ekmeği, Semaver Çayı Bulunmaktadır..

Adres ve İletişim

Karataş mah.Karataş Küme Evleri No/ 148 Çankaya /ANKARA

3 Comments

  1. Mekana kahvaltı için gittik. Kahavaltısı da servisi de çok güzeldi. Çalışanlar güleryüzlü ve ilgili.

  2. Son zamanla keyif aldigim en iyi mekan. Calisanlar cok güleryüzlü, hizmet mukemmel otesi, Ankara’ya her gittigimde kahvalti etmeyi düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir